Rozvrh, aktivity 

 

 

 

První pololetí začíná v týdnu od 9.10.2023

 

Kurzy budou otevřeny při minimálním počtu 5 dětí.

              

Hrátky s Batolátky

Kroužek vhodný pro děti, které již lezou, případně stojí. Na hodině se říkají a ukazují básničky, zpívají písničky s použitím jednoduchých nástrojů a tančí tanečky v doprovodu s rodičem. Uprostřed hodiny je i čas na odpočinek, vypití čaje a uvolnění dětské pozornosti hraním a svačinkou.

Kurzovné: 1000 Kč / 10 lekcí pro členy spolku

                 2000 Kč / 10 lekcí pro nečleny spolku

 

Angličtina pro Maminky

Nově otevíráme kurz angličtiny pro maminky. Co to znamená? Maminky budou mít angličtinu a jejich děti si během toho budou hrát. Počítá se s tím, že děti tam budou jako rušivý element. Angličtina bude formou konverzace a opakování. Ideální pro maminky, které si chtějí udržet nebo oprášit angličtinu během mateřské.

Nově otevíráme kurz angličtiny pro maminky. Co to znamená? Maminky budou mít angličtinu a jejich děti si během toho budou hrát. Počítá se s tím, že děti tam budou jako rušivý element. Angličtina bude formou konverzace a opakování podle domluvy skupiny s lektorkou. Ideální pro maminky, které si chtějí udržet nebo oprášit angličtinu během mateřské. 

 

Kurzovné: 1500 Kč / 10 lekcí pro členy spolku

                 2500 Kč / 10 lekcí pro nečleny spolku

 

Kurz Přírodovědeckých Znalostí (KPZ)

Kroužek vhodný pro děti od 5 - 8 let. Děti budou chodit na průzkumy lesa za světla i ve tmě, zkoumat změny v ročních období. Kurz ponese tábornické prvky. Kurz bude probíhat převážně veku, pouze v opravdu nevlídném počasí bude program v prostorách Komůrky.

Kurzovné: 1000 Kč / 10 lekcí pro členy spolku

                 2000 Kč / 10 lekcí pro nečleny spolku

 

Prťavá dílnička a Tvoření s dětmi

Dva výtvarné kurzy pro děti:

Kroužek vhodný pro děti od 2 let s rodiči. Budeme objevovat svět barev a různých technik výtvarného vyjádření. Lepení, stříhání, trhání, malování voskovkami, stětcem nebo klidně i prsty! Vůbec nezáleží na tom,jak moc se přiblížíte předloze, každé dítě to vidí jinak a tak náš jediný záměr je, aby bylo spokojené, upatlané a odneslo si svůj výtvor. Mějte s sebou zástěrku.

Prťavá dílničkaPrťavá dílnička je vhodná pro děti, které budou tvořit sami s minimální pomocí doprovodu. Vhodné od cca 3 let.

Tvoření s dětmiNa tomto kurzu budou dětem pomáhat s výrobky rodiče/doprovod. Vhodné od cca 2,5 let, necháme na rodičích podle šikovnosti dítěte.

Zvažte prosím která forma kurzu vám bude víc vyhovovat. Vycházíme ze zkušeností a odlišných požadavků loňského kurzu a doufáme, že vám takto vyjedeme vstříc a každý si vybere.

 

Kurzovné: 1300 Kč / 10 lekcí pro členy spolku

                 2000 Kč / 10 lekcí pro nečleny spolku

     

V případě zájmu vyplňte PŘIHLÁŠKU a odešlete mailem na komurka12@email.cz či doručte na adresu sídla RC Komůrka v ul.Za Sídlištěm 2100/10, 143 00 PRAHA12.

Těšíme se na Vás!

 

Nabídněte nám spolupráci, veďte kurzy nejen pro děti... zaštítíme Vás a poskytneme prostory i PR podporu!

 

Pronájem Komůrky

Prostory Komůrky si můžete pronajmout na různé akce a semináře.

Ceník: pro členy RC Komůrka 150 Kč/hodina

            pro nečleny RC Komůrka 200 Kč/hodina

Pro pronájem je potřeba vyplnit a podepsat PŘEDÁVACÍ PROTOKOL