Pravidelné kurzy

V Komůrce probíhají pravidelné kurzy vypsané vždy na pololetí jako ve škole. Nabídka se může měnit podle možností a zájmů aktuálních aktivních členů.
Tento rok probíhají následující kurzy. Rozvrh podzimních kurzů bude vypsán v září 2024.

Hrátky s batolátky

Út + Čt 9:30 - 11:00

Kroužek vhodný pro děti, které již lezou, případně stojí. Na hodině se říkají a ukazují básničky, zpívají písničky s použitím jednoduchých nástrojů a tančí tanečky v doprovodu s rodičem. Uprostřed hodiny je i čas na odpočinek, vypití čaje a uvolnění dětské pozornosti hraním a svačinkou.

Kurzovné za 10 lekcí:

1000,- pro členy spolku / 2000,- pro nečleny spolku

Prťavá dílnička

Po 15:30-16:30

Prťavá dílnička je vhodná pro děti od cca 3 let, které budou tvořit sami s minimální pomocí doprovodu. Budeme objevovat svět barev a různých technik výtvarného vyjádření. Lepení, stříhání, trhání, malování voskovkami, stětcem nebo klidně i prsty! Vůbec nezáleží na tom,jak moc se přiblížíte předloze, každé dítě to vidí jinak a tak náš jediný záměr je, aby bylo spokojené, upatlané a odneslo si svůj výtvor. Mějte s sebou zástěrku.

Kurzovné za 10 lekcí:

1300,- pro členy spolku / 2000,- pro nečleny spolku

Angličtina pro maminky

Po 9:00-10:30

Nově otevíráme kurz angličtiny pro maminky. Co to znamená? Maminky budou mít angličtinu a jejich děti si během toho budou hrát. Počítá se s tím, že děti tam budou jako rušivý element. Angličtina bude formou konverzace a opakování podle domluvy skupiny s lektorkou. Ideální pro maminky, které si chtějí udržet nebo oprášit angličtinu během mateřské. 

Kurzovné za 10 lekcí:

1500,- pro členy spolku / 2500,- pro nečleny spolku

Tvoření s dětmi

St 16:30-17:30

Na tomto kurzu budou dětem pomáhat s výrobky rodiče/doprovod. Vhodné od cca 2,5 let, necháme na rodičích podle šikovnosti dítěte. Budeme objevovat svět barev a různých technik výtvarného vyjádření. Lepení, stříhání, trhání, malování voskovkami, stětcem nebo klidně i prsty! Vůbec nezáleží na tom,jak moc se přiblížíte předloze, každé dítě to vidí jinak a tak náš jediný záměr je, aby bylo spokojené, upatlané a odneslo si svůj výtvor. Mějte s sebou zástěrku.

Kurzovné za 10 lekcí:

1300,- pro členy spolku / 2000,- pro nečleny spolku

Kurz Přírodovědeckých znalostí (KPZ)

Čt 16:30-18:00

Kroužek vhodný pro děti od 5-8 let. Děti budou chodit na průzkumy lesa za světla i ve tmě, zkoumat změny v ročních období. Kurz ponese tábornické prvky. Kurz bude probíhat převážně veku, pouze v opravdu nevlídném počasí bude program v prostorách Komůrky.

Kurzovné za 10 lekcí:

1000,- pro členy spolku / 2000,- pro nečleny spolku

Kroužek 3D tisku

Pá 17:00-19:00

Kroužek 3D tisku vhodný pro děti od 8 let bude probíhat v budově Hydrotechnik v ulici Do Koutů v pátek od 17-19hod. S sebou funkční notebook s myší (ideálně s lepší grafikou) a platný email. Vede Petr Běťák.

Kurzovné:

Vstupní poplatek na nákup materiálu 100,-

Přihlášky 

V případě zájmu vyplňte PŘIHLÁŠKU a odešlete mailem na komurka12@email.cz či doručte na adresu sídla RC Komůrka v ul.Za Sídlištěm 2100/10, 143 00 PRAHA12.

Těšíme se na Vás!

Nabídky nových kurzů

Rádi pomůžeme realizovat i jiné kurzy. Nabídněte nám spolupráci, veďte kurzy nejen pro děti, pravidelné nebo i nárazové. Zaštítíme Vás a poskytneme prostory i PR podporu!

Neváhejte nás kontaktovat :)